0

d̝̩̀ṉ͎̟̝i

0

ģ͉̹̣͈͕o̩͈d͞z͇̮̞̦i͇̙̝̲͝n̟͝

0

m̤͈̟̪̲̩i̳n͍͍u͎̭̤̙͚̤͓͘t̷̳̼̣͎̖̜

0

ş̼̤é̺k̗̀ų͇͕͖̹̬͚̫n͓͔̗͕͖̲̫d̡̝̗̰͔̝


?̝͍͉̙͓?̞͘?͉̪

Mała Aktualizacja

Od teraz istnieje możliwość pobrania kopii wszystkich postów z ZALGO w formacie tekstowym (static/{zrodlo}/{temat}/{post}.txt) – jeden post to jeden plik, powiązane są jedynie katalogiem.

Dodatkowo jest możliwość pobrania bazy danych ZALGO – zrzut PostgreSQL, dokładnie ten na którym działa strona – https://gnwp.eu/static/gnwp.7z

Kod źródłowy ZALGO również niedługo udostępnimy, tak by każdy mógł z łatwością uruchomić własną kopię.

Dodatkowo udostępniliśmy dwa nowe źródła postów – “Koordynatorskie”. Jedno z nich znajdowało się pod adresem onr.home.pl/rn/ – niestety nie został tam napisany żaden post. Drugie było pod adresem pericode.pl/forum/ – tam powstało zaledwie kilkanaście postów, mieliśmy nadzieję że zaczną tam pisać, jednak chyba się zorientowali że to nie jest dobry pomysł :–)

Ostatnią z nowości będzie uruchomienie – za kilka dni, obecnie jest w fazie testów – interfejsu za pomocą którego będziecie mogli nam udostępniać materiały. Jeśli więc macie jakiekolwiek zdjęcia lub filmy, lub dowolne inne materiały dotyczące nacjonalistów – będziecie mieli okazje je bezpiecznie i anonimowo opublikować za naszym pośrednictwem.