::xytras::Panie, panowie dzisiejszej nocy udało mi się namierzyć akt wandalizmu dokonany na mieście, ktoś chce nas w "dziwnym" świetle pokazać jako wandali itd. Zwracajcie na to uwagę, bo nie ukrywam idąc ulicą widzę napis "ONR" umieszczony na wystawie mniej lub bardziej szanowanej czy też nie krew mnie zalała!, jestem daleki od pokazywania w takim świetle naszej brygady jak i wszystkich którzy nas wspierają. Napisy pojawiły się na pewno w przeciągu 2 nocy wcześniej ich tam nie było.Obrazek Obrazek Obrazek Druga sprawa, nasi przyjaciele wydali nową kolekcję wlepek ;D ,no jeśli ktoś "kolekcjonuje" zapraszam na miasto :) Obrazek
Twierdza_Lublin
Dowiedzcie się kto jest organizatorem wystawy i udajcie się do nich że nie jest to waszego autorstwa tylko ktoś to zrobił by was oczernić.Zawsze możecie zaproponować jakąś pomoc w odnowieniu tej wystawy.Samo oświadczenie na stronie to mało tu trzeba wyjść do ludzi.
Jak tylko to zobaczyłem ustaliłem że właścicielem "wystawy" jest "Kupiec Poznański" już ustalam osobę odpowiedzialną za wystawę.Jednak wydaje mi się że sprawa już trafiła do SM .U nich też się dowiem bo mam tam znajomego i co by nie oczerniać postaram się wyjaśnić tą sprawę.
#1